Пельменний апарат HLT 700XL фірми Anko

Пельменний апарат HLT 700XL фірми Anko

Компанія Сайленс пропонує пельменний апарат HLT-700XL фірми ANKO для виробництва виробів з тіста з начинкою. Завдяки зміні формуючих вузлів можна легко міняти форму, розміри і масу виробів. Конструкція даного апарату дозволяє отримати широкий спектр кулінарних виробів з тіста з начинкою, в тому числі страв національних кухонь: пельмені, вареники, чебуреки, равіолі, манти, самса, емпанада, пиріжки, трубочки з фруктами. Відмінна якість готових виробів досягається шляхом використання технології, що дозволяє виробляти вироби з тонкою тістовою оболонкою і великою кількістю начинки. В якості начинки може використовуватися яловичина, свинина, морепродукти і овочі.

Універсальність автомата і широкий спектр можливостей в його налагодженні обумовлені тим, що кожен з трьох вузлів (система подачі тіста, система подачі начинки і формуючий вузол) за допомогою частотних перетворювачів мають своє незалежне регулювання швидкості, що дозволяє отримувати чудові результати з різними типами тіста і начинок. Можна працювати з різними сортами тіста, вологість якого знаходиться в широкому діапазоні.

Використання разом з автоматом приставки EA-100K дозволяє виробляти такий продукт, як хінкалі. Спільна робота цього устаткування полягає в тому, що на пельменному автоматі проводиться формування тістової трубки, наповненої фаршем, яка потрапляє в вузол формування приставки ЕА-100К, де відбувається закручування хінкалі за допомогою діафрагми. Готові вироби потрапляють на відвідний транспортер, з якого знімаються оператором, або подаються безпосередньо на конвеєр скороморозильного апарату.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби