Шкірозйомні машини

Показано 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

 

Шкірозйомні машини

Шкірозйомні машини призначені для видалення шкури, жиру з шматків свинини, яловичини, птиці, а також зі свіжої або копченої риби. Шкірозйомні машини можуть використовуватися для видалення тонких плівок і для нарізки пластів з м'яса і шпику, для порційної нарізки м'ясопродуктів.

Шкірозйомні машини виготовляються ручні і автоматичні, настільні та підлогові. Автоматичні шкірозйомні машини оснащені подаючими і відводними конвеєрами і можуть бути вбудовані в конвеєрну лінію. За принципом роботи шкірозйомні машини бувають тросового, ланцюгового, барабанного типу.

Найбільшого поширення набули машини барабанного типу. Шкірозйомні машини барабанного типу працюють шляхом захоплення шкури між планкою і зубчастим роликом. Оператор кладе шматки м'яса до обертаючому барабану. Відбувається захоплення шкури між барабаном і планкою. Відстань між роликом і планкою повинно бути добре відрегульовано для утримання мінімальної, але достатньої напруги шкури. Шкура з м'яса знімається автоматично, а гвинторізна гребінка доводить до остаточного зняття шкури. Шкірозйомні машини можуть регулюватися в залежності від виду м'яса.

Основними характеристиками і вимогами, які служать критеріями при виборі шкірозйомних машин, є: тип виконання машини, продуктивність, вид оброблюваного продукту, можливість регулювання робочих зон, простота в обслуговуванні, надійність. Пропоновані нашою компанією моделі шкірозйомних машин забезпечують точність роботи в заданих параметрах. Деякі моделі можуть інтегруватися в автоматичні і напівавтоматичні лінії по переробці риби. Вони відповідають всім світовим стандартам якості, які пред'являє сучасний ринок.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби