Обладнання для виробництва напівфабрикатів

Показано 1 по 16 із 27 (всього сторінок: 2)

 

Пельменні апарати, лінії виробництва пельменів

Компанія «Сайленс» пропонує пельменні апарати, лінії виробництва пельменів для невеликих, середніх, а також великих виробництв. Ми можемо запропонувати нашим покупцям пельменні апарати марок HLT (Тайвань), MG (Польща), JGL (Китай), пельменні лінії R-265B, R-320-B (Італія).

За допомогою пельменних апаратів можна виробляти пельмені, вареники, манти, равіолі, чебуреки, булочки з начинкою і т.д. В якості начинки може використовуватися яловичина, свинина, морепродукти і овочі. Пельменні апарати працюють методом екструзії. Готове тісто завантажується в бункер і за допомогою шнека продавлюється через фільєру, утворюючи тістову трубку. Фарш під дією лопастного насоса наповнює тістову трубку. Безпосереднє формування виробів відбувається в формуючому модулі. У пельменних апаратах передбачена можливість регулювання подачі тіста, подачі фаршу і товщини тістової трубки.

Лінії для виробництва пельменів R-265 B, R-320-B призначені для виробництва пельменів типу ravioli і cappelletti. До складу лінії входять машина для виробництва тістової стрічки (тістоформуюча машина) і машина для формування пельменів (пельменний апарат). Форма пельменів залежить від формуючого робочого блоку. У лініях повторюється процес ручного приготування пельменів. Тістоформуюча машина забезпечує виробництво необхідної для пельменного автомата тістової стрічки. У пельменному автоматі тістова стрічка проходить стадію остаточного розкочування і подається в робочий блок, де з неї вирізують заготовки, в які дозується фарш. Тут же здійснюється надання готовим виробам остаточної форми. За допомогою заміни формуючого блоку є можливість виробляти як пельмені, так і вареники. Пельменний апарат працює на сирому фарші і підготовленій тістовій стрічці.

Котлетні автомати, котлетні апарати

Котлетні автомати призначені для дозування і формування котлет різної форми, біфштексів, м'ясних коржів, напівфабрикатів та іншої подібної продукції. Їх використовують для виробництва напівфабрикатів на м'ясопереробних підприємствах, в ресторанах, їдальнях, закусочних і на підприємствах фастфуду.

Автоматичні котлетні апарати працюють з різними фаршами. Котлети і інші напівфабрикати можна виготовляти з м'ясного, рибного, овочевого фаршу, або будь-якого іншого змішаного фаршу. Існує два основних способи дозування і формування м'ясних виробів: з використанням поворотного стола або змінних барабанів.

Котлетні автомати з поворотним столом простіше в експлуатації. Принцип дії автомата полягає в нагнітанні фаршу з завантажувального циліндра за допомогою гвинта в формувальні отвори робочого столу. Відформовані котлети поршнями виштовхуються на поверхню столу і за допомогою конвеєрного диска відводяться в сторону, після чого укладаються в лотки. Установка маси котлети проводиться за допомогою регулювального гвинта на робочому столі. Котлетні автомати зі змінними барабанами складаються з бункера, всередині якого знаходяться лопаті, які подають фарш в барабан. У барабані є отвори певної форми і поршень, який в точності повторює форму отвору. Барабан обертається навколо своєї осі. У верхньому положенні барабан наповнюється продуктом, а в нижньому поршневий механізм виштовхує з форми готовий виріб, який відсікається від барабана струною з нержавіючої сталі. Сформовані вироби викладаються на конвеєрну стрічку, по якій переміщаються для подальшої обробки або упаковки. Зміна форми виробів здійснюється шляхом заміни одного формуючого барабана на інший. Форма котлет, вироблених на цих котлетним апаратах, виходить чітка і однакова.

Однорядні та багаторядні котлетні автомати. Багаторядні автомати використовують на великих підприємствах. Вони здатні виробляти до 60 тисяч штук напівфабрикатів за годину. У малому і середньому бізнесі використовуються однорядні котлетні автомати. Досить велика продуктивність даного обладнання дозволяє виробляти до 4000 напівфабрикатів за одну годину. Котлетні автомати відрізняються високою продуктивністю, низьким рівнем шуму, а також безпекою, компактністю і простотою обслуговування. Всі деталі, що стикаються з фаршем, виконані з нержавіючої сталі, що виключає процес окислення.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби