Мікрокутери

Показано 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)

 

Мікрокутери

Мікрокутери (емульсітатори гомогенізатори) призначені для подрібнення сировини в дрібну, високодисперсійну однорідну суміш, приготування емульгованих фаршів. Мікрокутери використовуються при виробництві сосисок, варених, ліверних ковбас, паштетів. Особливо емульсітатори актуальні при виробництві емульсії зі свинячої шкури, а також для подрібнення курячої кістки, шкіри. Також мікрокутери використовуються для отримання стійких гомогенних емульсій при виробництві майонезу, маргарину, томатної пасти, соусів, гірчиці, дитячих сумішей, фруктових мусів. При оснащенні мікрокутера спеціальними посиленими ріжучими головками можна переробляти курячі кістки і рибні хребти після попереднього подрібнення на кутері. Тонко подрібнена гомогенна структура емульсій і висока продуктивність мікрокутера дозволяють організувати виробничий процес на якісно новому рівні при більш низьких інвестиційних вкладеннях, ніж у варіанті вовчок - кутер - шприц.
Переваги схеми «вовчок + мішалка + емульсітатор» перед традиційною із застосуванням куттера:
1. Висока продуктивність мікрокутера і безперервність процесу приготування фаршу (здатність до безперервної роботи, відсутність втрат часу на операції завантаження і вивантаження сировини, що переробляється дає широкі можливості щодо запровадження гомогенізатори в різні технологічні процеси і автоматизовані лінії).
2. Менша займана площа (компактна конструкція мікрокутера вимагає менше місця для установки, мобільне виконання дає можливість оперативно перемістити машину в разі необхідності в інше місце).
3. Менша енергоємність (енергозатрати на 1 кг випущеної на мікрокутері продукції приблизно в 2 рази нижче, ніж у кутера).
4. Високий рівень автоматизації виробництва (конструкція мікрокутера виключає потрапляння повітря в фарш при його переробці, на відміну від кутера, де велике значення мають якість ріжучого інструменту, кваліфікація обслуговуючого персоналу).
5. Більш низькі витрати на придбання та обслуговування мікрокутера.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби