Вафельниці електричні

Показано 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

 

Вафельниці

Вафельниці зараз застосовуються не тільки на кухнях господинь, але і на кухнях громадського харчування в різних булочних, кафе, ресторанах і бістро. В них можна випікати вафлі найрізноманітніших форм.

Вафельниці представляють собою кілька металевих жарочних плит на шарнірному з'єднанні. Вафельниця електрична промислова підсмажує вафлі одночасно і знизу і зверху; крім того, практично всі вони оснащені антипригарним покриттям. Промислова вафельниця в багатьох випадках оснащена термостатом і лампочкою, яка повідомляє про те, що вафельниця досить розігрілася і готова до випікання. Існують вафельниці з додатковою контрольною лампочкою, яка загоряється, коли продукт випікся. Випускаються також промислові вафельниці зі стаціонарними або ж змінними пластинами, на велику кількість заготовок, для різноманітних по товщині вафель.

Професійні вафельниці можуть бути оснащені модифікатором структури, який дає можливість випікати вироби швидко, з хрусткою скоринкою, або навпаки - повільно з м'якою скоринкою. Професійні вафельниці широко застосовуються в міні-пекарнях і невеликих виробництвах. Крім усього іншого, вафельниці дуже прості і зручні в застосуванні.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби