Відсаджувальні машини

Показано 1 по 14 із 14 (всього сторінок: 1)

 

Mашини відсаджувальні

Відсаджувальні машини використовуються для дозованої подачі на деко тістових заготовок (з начинкою або без неї) всіляких форм і розмірів. Особливості конструкції відсаджувальних машин дають можливість працювати з різними видами тіста (з м'яким, пісочним, заварним, пряниковим, рідким бісквітним і т.д.), а також з зефірною масою, пастилою і т.п.

У відсаджувальних машинах передбачена можливість установки різних дозуючих пристроїв, вибір яких залежить від виду тіста. На відсаджувальних машинах можна виготовляти широкий асортимент заварних тістечок, зефіру, печива, кондитерських виробів з начинкою всередині і зовні і т.д. За допомогою відсаджувальних машин можна виробляти вироби складних форм, наприклад, двох- і тришарове печиво, а також експериментувати з різними формами - завдяки різноманітному вибору насадок і штампів.

Крім відсаджувальних машин, ми також постачаємо складніші і універсальні екструзійно-формуючі машини для випуску печива та кондитерських виробів з одно- або двокольоровою начинкою шляхом видавлювання, струнної або гільйотиної різки. Формуючі машини успішно працюють з сипучою, пастоподібною, в'язкою і твердою начинками, пряниковим, заварним, дріжджовим, пісочним, здобних тістом, марципановою масою.

Відсаждувальна машина - це практичний, багатофункціональний, раціональний і простий у використанні агрегат. Купівля відсаджувальної машини машини дозволяє заощадити час, оптимізувати витрати і розширити асортимент Вашої продукції.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби