Обладнання варочне, кремоварки

Показано 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)

 

Кремоварки

Кремоварка призначена для виготовлення заварного і пряникового тіста, заварки зефірної маси, приготування мармеладу, темперування шоколаду або кондитерської глазурі, приготування помадки, приготування різних гарячих кремів, сумішей морозива та інших продуктів. Кремоварка використовується в кондитерських цехах, кафе-морожених і столових.

Дежа кремоварки має подвійну стінку, заповнену термоаккумулирующим маслом, що дозволяє досягати рівномірного прогріву стінок діжі і уникнути підгоряння крему, утворення згустків. Після закінчення приготування крему діжа або перекидається, або знімається з машини. Також кремоварка забезпечена таймером і пристроєм, що блокує доступ в діжу в процесі приготування крему.

Кремоварки можуть бути з газовим або електричним підігрівом. У кремоварках з газовим нагріванням знизу діжі розташовується великий кільцевий пальник із запобіжним клапаном і термометром для регулювання температури. У кремоварках з електричним підігрівом нагрів здійснюється ТЕНами. Для регулювання температури і підтримки її на постійному рівні служить термостат.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби