Дозатори рідини, охолоджувачі води

Показано 1 по 16 із 23 (всього сторінок: 2)

Дозатори рідини, охолоджувачі води

Дозатори використовуються в кондитерській промисловості для додавання в тісто необхідної кількості води, а також контролю її витрати. Дані апарати незамінні як в невеликих пекарнях, так і в хлібопекарських цехах великих підприємств.

Пропоновані водозмішувальні дозатори DOX і DOMIX італійської компанії STM Industrial Electronics можуть працювати як в ручному, так і в автоматичному режимах. Дозатори регулюють температуру води за рахунок змішування гарячої і холодної.

Основні переваги дозаторів:
- зберігається стабільність якості дріжджів в тісті, завдяки підтримці постійної температури;
- заміс тіста відбувається значно швидше, ніж при ручній роботі, за рахунок автоматичного дозування рідини й швидкого перемішування води;
- зручна система управління, що дозволяє задавати пропорції змішування як в ручному режимі, так і в автоматичному.

Використання STM водоохолоджувачів в хлібопекарській промисловості та пекарнях дозволяє уникнути застосування льоду, який може негативно впливати на якість кінцевого продукту шляхом механічної зміни клейковини.

У водоохолоджувачі STM використовується оптимальний принцип роботи: охолоджується тільки та кількість води, яка необхідна для однієї максимальної дози (а не для всього виробничого циклу), що дозволяє виключити тривале зберігання води в баку, уникаючи поширення бактеріальних відкладень.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби