Нам виповнилося 24 роки!

Нам виповнилося 24 роки!

Нам виповнилося 24 роки!

Ми дякуємо нашим клієнтам та партнерам за довіру і надійну співпрацю і хочемо запевнити, що компанія «Сайленс» завжди була, є і буде надійною опорою в процвітанні Вашого бізнесу!

19.05.2019


Виставка "Хлібопекарська і кондитерська індустрія-2019"

Виставка "Хлібопекарська і кондитерська індустрія-2019"

Компанія "Сайленс" взяла участь у спеціалізованій виставці "Хлібопекарська і кондитерська індустрія-2019", яка проходила 10-12 квітня 2019 року в рамках Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки IFFIP-2019.

На нашому стенді було представлено технологічне обладнання для хлібопекарської та кондитерської промисловості, обладнання для м'ясопереробки і виробництва напівфабрикатів, пакувальне, холодильне обладнання.

Компанія Сайленс дякує всім відвідувачам стенду за проявлений інтерес до представленого обладнання та висловлює надію на довгострокове взаємовигідне співробітництво.


Тістомісильна машина DIOSNA SP 240E, відновлена

Тістомісильна машина DIOSNA SP 240E, відновлена

Пропонуємо відновлену тістомесильну машину DIOSNA SP 240E.

Програмований процес замісу тіста, об'єм діжі - 350 л, макс. завантаження тіста - 240 кг.


Автоматичні системи підготовки розчинів і дозування сировини

Автоматичні системи підготовки розчинів і дозування сировини

Пропонуємо автоматичні системи підготовки розчинів і дозування сировини компанії TOPOS (Чехія) - провідного виробника устаткування для пекарень.

Системи є складовою частиною ліній для приготування тіста. Забезпечують підготовку розчинів дріжджів, цукру, покращувачів і ін., підготовку соляних розчинів, дозування сипких та рідких компонентів, дозування густої опари. Системи розробляються відповідно до індивідуальних вимог замовника. Машини оснащені автоматичною системою очищення ємностей і трубопроводів, мають автоматичну систему управління.


Автоматичні лінії для виробництва тіста компанії TOPOS

Автоматичні лінії для виробництва тіста компанії TOPOS

Представляємо автоматизовані лінії для підготовки та транспортування тіста провідної чешської ​​компанії TOPOS.

Пропонуємо комплектацію ліній залежно від технічних та технологічних вимог замовника, бажаної продуктивності та виходячи з площі приміщення цеху. На основі цих умов визначається кількість діж, типи тістомісильних машин, іншого обладнання, за допомогою якого буде комплектуватися лінія. Складовою частиною лінії є система підготовки розчинів і автоматичного дозування сировини.

Безперервна лінія приготування тіста включає автоматичне приготування і дозування сировини, виробництво опари,
змішування та зрілості тіста, а також доставка готового тіста до ділянки формування виробів.

Лінії компанії TOPOS відрізняються високою продуктивністю. Випуск продукції на таких лініях складає до 2000 кг тіста в годину.


Аппарат для виробництва пельменів JGL-120-5B на складі в м. Києві

Аппарат для виробництва пельменів JGL-120-5B на складі в м. Києві

Для розвитку бізнесу з виробництва пельменів компанія Сайленс пропонує апарат JGL-120-5B. Апарат призначений для виготовлення пельменів і вареників з різними видами начинок: м'ясною, овочевою, змішаною з м'яса і овочів, а також іншими видами начинок.

Функціями апарату JGL-120-5B є подача тіста, фаршу і формування пельменів. Готове тісто завантажується в бункер і за допомогою шнека продавлюється через фільєру, утворюючи тістову трубку. Під дією лопастного насоса тістова трубка наповнюється фаршем. Безпосереднє формування виробів відбувається в формувальному модулі, що включає в себе формуючий барабан з фігурними вирізами, за допомогою якого можна створювати продукцію різної форми. Пельмені, виготовлені на даному апараті, за формою нагадують домашні.

Пельменний апарат відрізняється високою надійністю, продуктивністю і простотою в обслуговуванні і експлуатації.

Продуктивність становить до 7200 виробів за годину, вага виробу - від 9 г.

Ціна: 3100

 


Печі на пеллетах компанії EUROPA

Печі на пеллетах компанії EUROPA

Ротаційні печі Galileo і подові печі Volta тепер і на пеллетах. У цих печах джерелом енергії є тверде біопаливо - пелети. Його застосування економічно набагато вигідніше, ніж використання дизельного палива, газу або електрики. У той час як ціни на електрику і газ продовжують зростати, вартість гранульованого палива залишається поза конкуренцією. Ваш бізнес стає незалежним від цін на енергетичні носії.

Використання пелет в якості палива гарантує економію від 20-30% порівняно з газом і до 50-60%, порівняно з дизельним паливом. Також дані печі можна експлуатувати в умовах відсутності підключення до газопроводу або необхідності економії електроенергії.

Важливою перевагою паливних гранул є і їх абсолютна екологічна чистота.


Компанія Сайленс є офіційним дистриб'ютором фірми Anko Food Machine (Тайвань)

Компанія Сайленс є офіційним дистриб'ютором фірми Anko Food Machine (Тайвань)

На ринку обладнання для харчової промисловості компанія ANKO працює з 1978 року. Устаткування під торговою маркою ANKO протягом багатьох років добре зарекомендувало себе в багатьох країнах світу, у тому числі і в Україні.

Основну частину виробничої програми фірми ANKO становить обладнання для виробництва широкого асортименту кулінарних виробів з тіста з начинкою, таких як: пельмені, вареники, хінкалі, равіолі, чебуреки, манти, зрази, пиріжки з начинкою, а також різні види пряників і печива з можливістю отримання двокольорового тестової оболонки.

Весь спектр своєї продукції компанія експортує більш ніж в 90 країн світу. Використовуючи накопичений досвід у проектуванні та розробці технологій і виготовленні відповідного обладнання, компанія ANKO гарантує якість продукції, що випускається, що дозволяє задовольнити найвищі вимоги замовників.


Пельменний апарат HLT 700XL фірми Anko

Пельменний апарат HLT 700XL фірми Anko

Компанія Сайленс пропонує пельменний апарат HLT-700XL фірми ANKO для виробництва виробів з тіста з начинкою. Завдяки зміні формуючих вузлів можна легко міняти форму, розміри і масу виробів. Конструкція даного апарату дозволяє отримати широкий спектр кулінарних виробів з тіста з начинкою, в тому числі страв національних кухонь: пельмені, вареники, чебуреки, равіолі, манти, самса, емпанада, пиріжки, трубочки з фруктами. Відмінна якість готових виробів досягається шляхом використання технології, що дозволяє виробляти вироби з тонкою тістовою оболонкою і великою кількістю начинки. В якості начинки може використовуватися яловичина, свинина, морепродукти і овочі.

Універсальність автомата і широкий спектр можливостей в його налагодженні обумовлені тим, що кожен з трьох вузлів (система подачі тіста, система подачі начинки і формуючий вузол) за допомогою частотних перетворювачів мають своє незалежне регулювання швидкості, що дозволяє отримувати чудові результати з різними типами тіста і начинок. Можна працювати з різними сортами тіста, вологість якого знаходиться в широкому діапазоні.

Використання разом з автоматом приставки EA-100K дозволяє виробляти такий продукт, як хінкалі. Спільна робота цього устаткування полягає в тому, що на пельменному автоматі проводиться формування тістової трубки, наповненої фаршем, яка потрапляє в вузол формування приставки ЕА-100К, де відбувається закручування хінкалі за допомогою діафрагми. Готові вироби потрапляють на відвідний транспортер, з якого знімаються оператором, або подаються безпосередньо на конвеєр скороморозильного апарату.


Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби