Про нас

Компанія САЙЛЕНС заснована в 1995 році. За час роботи на ринку харчового обладнання ми створили команду професіоналів і вивели нашу компанію в безперечні лідери українського ринку. В даний час фірма є відомою багатопрофільної комерційною структурою на ринку обладнання для харчової промисловості. Ми пропонуємо обладнання компаній-виробників Німеччини, Великобританії, Франції, Данії, Бельгії, Японії, Фінляндії, Італії, Іспанії, Туреччини, Словаччини, Польщі, Білорусі.

Багаторічна успішна співпраця з нашими партнерами, провідними виробниками з усього світу, дозволяє нам бути впевненими в якості і надійності пропонованого нами обладнання.

Наші завдання:

САЙЛЕНС - підприємство, орієнтоване на потреби клієнта. Весь наш потенціал сконцентрований на втіленні в життя реальних потреб клієнта, так як саме Замовник, завдання його виробництва знаходяться в центрі нашої уваги і є основною складовою будь-якого нашого рішення. Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів. Тому наше основне завдання - знайти оптимальне рішення з будь-якого питання з мінімальними витратами і максимальною рентабельністю для клієнта, що є запорукою довгострокового і взаємовигідного співробітництва.

Наші пропозиції:

САЙЛЕНС пропонує своїм клієнтам повний спектр технологічного обладнання для харчової галузі. Нашим замовникам ми можемо забезпечити не тільки постачання обладнання, але і кваліфіковану розробку комплексних рішень по створенню цехів, виробничих ліній. Ми допоможемо Вам оптимізувати вже існуюче виробництво, надамо всебічну підтримку при технічному переозброєнні, надавши у Ваше розпорядження наш багаторічний досвід успішної реалізації багатьох проектів.

Наша сервісна служба надає весь комплекс послуг з технічної підтримки обладнання, що постачається, здійснює пусконалагоджувальні роботи, гарантійне і післягарантійне обслуговування. Спеціалісти сервісного центру регулярно проходять навчання на заводах виробників за кордоном, що дозволяє виконувати обслуговування та ремонт обладнання на високому професійному рівні.

У розпорядженні компанії САЙЛЕНС - крупний складський комплекс. На складах компанії постійно в наявності широкий асортимент харчового обладнання, а також запчастин і комплектуючих для вітчизняного та імпортного обладнання.

Ми дбаємо про те, щоб наше обладнання було доступно кожному клієнту, незалежно від розмірів його бізнесу. З огляду на інтереси покупців, компанія постійно оновлює і удосконалює асортимент пропонованого обладнання.

Ми високо цінуємо довіру наших клієнтів і дотримуємося наші гарантії. Робота співробітників компанії базується на принципах професіоналізму, лояльності і ділової порядності. Компанії під силу проекти будь-якої складності, а уважний, індивідуальний підхід до замовника і своєчасне виконання зобов'язань забезпечили САЙЛЕНС репутацію надійного партнера.

Основні напрямки:

  • хлібопекарське і кондитерське обладнання;
  • обладнання для кафе, барів, ресторанів, супермаркетів;
  • холодильне обладнання;
  • пакувальне обладнання;
  • м'ясопереробне обладнання;
  • рибопереробне обладнання;
  • консервне обладнання;
  • молокопереробне обладнання.

Наші принципи:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, пошук нестандартних рішень, гнучка система ціноутворення, що враховує запити і можливості Замовника, висока відповідальність і дисципліна поставок, технічна підтримка в будь-якому місці і в будь-який час.

Ми дорожимо своєю репутацією і робимо все можливе, щоб звернувшись до нас один раз Ви стали нашим постійним партнером. Ми і далі будемо намагатися, щоб ім'я САЙЛЕНС було синонімом якості, сервісу та гарантії.

Ми пропонуємо більше можливостей, щоб задовольнити ваші потреби